Hallitus

Toimisto:
Päijät-Hämeen Myynnin- ja markkinoinnin ammattilaiset ry
Rauhankatu 20 A 5krs
15110 Lahti

Mika Nyman

puheenjohtaja, urheiluvastaava

040 034 7758
mika.nyman@op.fi

Harri Rantanen

hallituksen jäsen, sihteeri, nettisivut, some

040 450 8044
harri.rantanen@canncolorsales.fi

Marko Hiljanen

hallituksen jäsen, tiedottaja, varapj

040 049 4388
marko.hiljanen@hotmail.com

Merja Rantanen

hallituksen jäsen, talous

040 509 7797
rantanenmerja63@gmail.com

Jarkko Tuovinen

hallituksen jäsen, Nuorisovastaava, Vuosselinruka

044 544 9944
jarkko.k.tuovinen@gmail.com

Anne Helin

hallituksen jäsen, myyntisiskot

040 560 0789
anne.sisko.helin@gmail.com

Sari Luomalahti

hallituksen jäsen, tapahtuma ja seniorivastaava

040 744 0904
sarihannelen@gmail.com

Petri Seppänen

hallituksen varajäsen

050 574 8736
petri.seppanen@op.fi



Ossi Lempinen

seniorien puheenjohtaja

040 049 9363
ossi.lempinen@phnet.fi

Pentti Wikman

taloudenhoitaja

050 599 7088
pena.wikman@phnet.fi

Esko Rötkö

lomakiinteistöisäntä

050 079 4383
eskorotko61@gmail.com