Hallitus

Toimisto:
Päijät-Hämeen Myynnin- ja markkinoinnin ammattilaiset ry
Rauhankatu 20 A 5krs
15110 Lahti

Sari Luomalahti

puheenjohtaja, seniorivastaava

040 744 0904
sarihannelen@gmail.com

Harri Rantanen

hallituksen jäsen, sihteeri, nettisivut, some

040 450 8044
harri.rantanen@canncolorsales.fi

Juha Jokinen

hallituksen jäsen, MMA:n hallituksen jäsen, Vuosselinruka

040 0494 114
juha.jokinen@uponor.com

Mika Nyman

hallituksen jäsen, urheiluvastaava, varapuheenjohtaja

040 0347 758
mika.nyman@op.fi

Marko Hiljanen

hallituksen jäsen, tiedottaja, talous

040 049 4388
marko.hiljanen@hotmail.com

Anne Helin

hallituksen jäsen, myyntisiskot

040 560 0789
ansku.helin@hotmail.fi

Seppo Keltanen

hallituksen jäsen, tapahtumavastaava

040 820 4817
keltanenseppo@gmail.com

Merja Rantanen

hallituksen varajäsen, nuorisovastaava

040 509 7797
rantanenmerja63@gmail.com

Jarkko Tuovinen

hallituksen varajäsen, Vuosselin Ruka

044 544 9944
jarkko.k.tuovinen@gmail.com

Ossi Lempinen

seniorien puheenjohtaja

040 049 9363
ossi.lempinen@phnet.fi

Pentti Wikman

taloudenhoitaja

050 599 7088
pena.wikman@phnet.fi

Esko Rötkö

lomakiinteistöisäntä

050 079 4383
eskorotko61@gmail.com